Home › Wczasy nad rzeką czarną w Sielpi
Home › Wczasy nad rzeką czarną w Sielpi

Wczasy nad rzeką czarną w Sielpi

Jedną z godnych zainteresowania ofert rekreacyjnych jakie proponuje województwo świętokrzyskie jest ośrodek wypoczynkowy w Sielpi. Usytuowane na Wzgórzu Koneckim w towarzystwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe zapewniają bardzo piękne walory przyrodnicze.

Roztaczające się wokół ośrodka aromaty olejków sosnowych tworzą charakterystyczny mikroklimat, który sprzyja prawidłowej pracy układu oddechowego.


Goście odwiedzający Sielpię, którzy cenią czynną formę urlopu mogą bez problemu zorganizować sobie moc wycieczek do najbardziej atrakcyjnych rejonów województwa świętokrzyskiego.

Do interesujących miejsc, które obowiązkowo trzeba zobaczyć należy dla przykładu, Park Jurajski w Bałtowie, Klasztor na świętym Krzyżu a także Jaskinia Raj koło Chęcin.

Na gości odpoczywających w Sielpi czekają również bardzo dobrze oznakowane trasy rowerowe, które prowadzą po najpiękniejszych ostępach leśnych Wzgórza Koneckiego.

Wypoczynek w ośrodku zlokalizowanym w Sielpi to świetna oferta polecana zarówno dla rodzin z małymi dziećmi jak i osób starszych. Obok możliwości wypoczynku na dobrze zadbanej plaży i kąpieli w zbiorniku Czarnej Koneckiej mogą liczyć na wiele innego rodzaju atrakcji, które umilają im urlop nie jedynie podczas słonecznych, ale nawet deszczowych dni.
Doskonałą ofertę dla gości preferujących spokojny wypoczynek z dala od hałasu codziennego życia z pewnością stanowić mogą domki letniskowe położone tuż przy Zalewie Czarnej Koneckiej. Dzięki dobremu wyposażeniu gwarantują bardzo dobre warunki bytowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku. Ze względu na duże zainteresowanie turystów w okresie letnich miesięcy, już warto zarezerwować sobie na wyłączność jeden z domków i mieć gwarancję super bazy noclegowej podczas najbliższego urlopu.

.
Dużo więcej odszukasz właśnie tutaj:: czy wybralibyście Sielpia kwatery?

Zobacz:
Pomysł powołania organizacji windykacyjnej
Który Hydraulik Poznań?
Szczecińskie kasy fiskalne
Łysienie - oczywiście coś najzwyklejszego lecz nie trzeba zaakceptować wypadania włosów