Home › Moc owoców acai - dowiedz się o tym najlepszym środku na nadwagę
Home › Moc owoców acai - dowiedz się o tym najlepszym środku na nadwagę

Moc owoców acai - dowiedz się o tym najlepszym środku na nadwagę

Jagody acai są w ostatnim okresie hitem przyspieszającym redukcje wagi. Te niewielkich rozmiarów owoce przewaznie w Polsce można kupić w formie tabletek z wyciągiem z jagód, bądź soku.

Nie wszyscy znają inne zalety tych owoców, występujących jedynie na płodnych ziemiach lasów południowoamerykańskich.

A w końcu to rodowici mieszkańcy tego regionu Ameryki Południowej stosowali je już w XIX wieku, zwłaszcza w problemach żołądkowych, albo problemach skórnych. Owoce acai są źródłem elementów odżywczych, które są niezastąpione dla właściwego działania organizmu. Oprócz antyoksydantów z działaniami przeciwutleniającymi, wpływającymi na minimalizowanie ryzyka wystąpienia takich chorób jak cukrzyca, jaskra, opryszczka, obniżenie odporności albo dolegliwości układu sercowo-naczyniowego, nowotwory, w swoim składzie zawierają 18 aminokwasów. Owoce te i kwasy omega w nich zawarte poprawiają działanie mózgu, wzmagają koncentrację, mają również znaczenie dla kondycji włosów, skóry i paznokci.

Jagody to ogromne złoże witamin z grupy A, B i C które mają znaczenie w multum procesach mających miejsce w naszym ustroju. W końcu owoce acai odgrywają rolę w odchudzaniu.

Oczywiście uzyskanie określonego celu nie jest realne bez wdrożenia właściwego odżywiania i ćwiczeń. Ale dzięki zawartości błonnika, a w łączonych suplementach również chromu, kofeiny z owocami acai odchudzanie będzie łatwiejsze. Wokół owoców Acai rosnie mnóstwo nieprawdziwych twierdzeń.

Należy zaznaczyć, że same jagody nie spowodują utraty masy ciała, czy też nie wyleczą wspomnianych schorzeń, czy nowotworów.

Mają za zadanie wspomagać powyższe procesy..


Dużo wiedzy pozyskano z portalu:: 5 kg schnell abnehmen