Home › Kilka ważnych słów związanych ze stronami internetowymi
Home › Kilka ważnych słów związanych ze stronami internetowymi

Kilka ważnych słów związanych ze stronami internetowymi

Wydawać by się mogło, że robienie stron internetowych w ogóle nie jest takim prostym zajęciem. Pierwszą sprawą jaką należy określić są potrzeby jakie stawia sięsą stawiane przed stroną internetową. Należy zdecydować czy strona internetowa ma umożliwiać sprzedaż, przedstawiać ofertę a może na 100% być w pewnym rodzaju pokazaniem oferty.
ZDJECIE2 Od tego zależy nie tylko koszt realizacji budowanej strony www, oraz technologia, w której da się ją wykonać. W przypadku gdy strona internetowa ma być niewymagająca i nieskomplikowana można łatwo użyć do tego najstarszej technologii jaką jest HTML bez inwestowania w strony oparte na CMS. Ta opcja ma również pewną wadę, a mianowicie nie pozwala na łatwą modyfikację stron.

Następną kategorią stron jakie się wykonuje są strony oparte na CMS.

Strony tego rodzaju w większości przypadków pozwala na prostą i sprawną modyfikację treści.


System Zarządzania treścią umożliwia realizownie nowych stron bez wykorzystania programistów.

Tego rodzaju możliwości są zaimplementowane w systemie i tak naprawdę tylko i wyłącznie się je włącza. Z tym powinien dać sobie radę nawet początkujący administrator stron www. Innego rodzaju kategorią stron internetowych, które zwykle się tworzy są sklepy internetowe. Są to bardzo wymagające zaawansowane systemy, które pozwalają na sprzedaż artykułów bez żadnego problemu. W tego rodzaju systemach zaimplementowane jest wiele różnych zaawansowanych opcji, które pozwalają określić VAT, możliwości przesyłek, promocje a także sporo innych innych kwestii. Wykonanie takich stron oczywiście jest bardzo wymagające. Konkretne problemy, które dotyczą wykonywaniem stron www powinny być opracowywane jak najprościej.
.