Home › Co jest fajniejsze do gier? Xbox One czy też laptop?
Home › Co jest fajniejsze do gier? Xbox One czy też laptop?

Co jest fajniejsze do gier? Xbox One czy też laptop?

Od bardzo wielu lat istniały walki pomiędzy różnego rodzaju platformami przeznaczonymi do gier.

Dawno temu istniały walki między takimi komputerami jak Amiga bądź też Comodore 64.

Jednak to są dawne czasy, których w obecnej chwili nie warto rozpatrywać.

Obecnie bardzo często spotyka się spory między konsolami a także komputerami.

Każde z tych opcji ma swoje plusy a także minusy.

Jeśli chodzi o konsole to najważniejszą zaletą jest niewielki problem stosowania jak i stosunkowo warte uwagi koszty zakupienia samego sprzętu.

Jednak niestety także można znaleźć pewne wady wśród, których znaleźć można: ceny gier, brak dostępności części gier jak i brak możliwości sterowania przy zastosowaniu klawiatury a także myszy.

leki na trądzik
Jeśli chodzi o zdecydowanie się na konkretne rozwiązanie to w obecnej chwili najpopularniejszymi rozwiązaniami są konsole poprzedniej generacji X360/PS3 oraz konsole obecnej generacji PS4/XBOX One. W przypadku obecnych konsol do ich wad zaliczyć można mniejszą ilość gier a także większą ich cenę.

W przypadku komputerów to koszt kupna dobrego komputera przeznaczonego do grania jest w przeważnie o wiele wyższa niż cena zakupu konsoli najnowszej generacji.

Jednakże komputery tego rodzaju umożliwiają granie w o wiele większych rozdzielczościach oraz przy sporo większych detalach. Dodatkowo najczęściej gry na komputery dostępne są w mniejszych cenach. Następną różnicą pomiędzy konkretnymi platformami jest dostępność gier. Na komputery niekiedy zostają wydane gry, których nie znajdzie się na konsole. Dzieje się tak również w drugą stronę.

Gry ekskluzywne to w głównej mierze bardzo ważny wyznacznik wyboru konkretnej platformy do grania. Mającym najwięcej sensu pomysłem jest posiadanie co najmniej dwóch konsol do grania..


<< Poprzedni
Następny >>